PL RU
A A A

Firma

Podstawową dziedziną działalności firmy InterKol od 1989 r. jest kompleksowe wyposażenie wnętrz biurowych. Firma Inter Kol to zespół ludzi którzy nowatorsko i śmiało traktują wnętrza. 

Od 1989 roku podstawą naszej działalności jest kompleksowe wyposażenie wnętrz biurowych.
Doradzamy odnośnie ergonomii, wygody ze szczególnym uwzględnieniem FUNKCJONALNOŚCI aranżowanego miejsca pracy.

 

Kluczową rolą w osiągnięciu pełnej satysfakcji z inwestycji w nowe wyposażenie stanowisk pracy jest znalezienie takiego ustawienia mebli w pomieszczeniu, które będzie uwzględniało charakter i sposób pracy pracujących tam osób.
Partykularne potrzeby pracowników w połączeniu z zadaniami stawianymi przed nimi, determinują funkcję jaką uwzględnia tworzony przez nas projekt aranżacji pomieszczenia.

 

Jako autoryzowany partner dysponujemy ofertą renomowanych producentów, głównie krajowych, oczywiście jako uzupełnienie posiadamy pełną ofertę foteli i krzeseł. Dajemy pewność nabycia towaru bez dodatkowych pośredników z gwarancją serwisu i późniejszej obsługi.

 

W meble biurowe Bydgoszcz wyposażyliśmy już kilkaset firm. Meble gabinetowe dodają prestiżu wielu poważnym instytucjom.
Na dostarczonych przez nas fotelach gabinetowych menadżerowie podejmują swoje ważne decyzje.
Aranżacja pomieszczeń biurowych doprowadziła do wyposażenia niezliczonej ilości biurowych stanowisk pracowniczych w biurka, zestawy biurowe, krzesła obrotowe oraz szafy biurowe i aktowe.


Dzisiejsi klienci poszukują coraz bardziej nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym wnętrze biura podkreślałoby image firmy. Zwiększone wymagania dotyczą wzornictwa, kolorystyki i funkcjonalności. Inwestor oczekuje, że za przystepną cenę otrzyma optymalne stanowisko pracy, które przy zachowaniu maksimum indywidualizmu spełni wymogi ergonomii, komfortu i redukcji płszczyzny pracy do niezbędnego minimum. Dlatego InterKol to nie tylko meble, ale także pomysł na zagospodarowanie powierzchni biura.

 

Jeżeli cenicie sobie Państwo funkcjonalność, ergonomię w połączeniu z estetyką i nowoczesnością – Zapraszamy!